Artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu bulmacada nedir?

Artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “ACARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, bulmaca soruları artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, sözlükte artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu ne, sözlük artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu tanımı, artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, bulmacada artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, bulmaca çözümü artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, bulmaca artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu, artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu ne demek, bulmaca sözlüğü 'artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu', artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu açıklaması, artvin yöresinde yaygın horon türü halk oyunu nedir