Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali bulmacada nedir?

Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali“ sorusuna cevap olarak “AĞDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali ne demek, bulmacada armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, bulmaca armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali nedir, sözlükte armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali ne, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali tanımı, bulmaca sözlüğü 'armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali', sözlük armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali açıklaması, bulmaca soruları armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, sözlükte armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, bulmaca çözümü armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali