Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali bulmacada nedir?

Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Armut Elma Gibi Meyvelerin Pekmezle Kaynatılmış Hali“ sorusuna cevap olarak “AĞDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlükte armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali ne, bulmaca çözümü armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, bulmaca sözlüğü 'armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali', armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali açıklaması, bulmacada armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, bulmaca soruları armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, sözlükte armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali tanımı, sözlük armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali ne demek, bulmaca armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali nedir, armut elma gibi meyvelerin pekmezle kaynatılmış hali