Arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad bulmacada nedir?

Arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “NEKROPOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad tanımı, bulmaca arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, bulmaca soruları arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, sözlükte arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad ne, arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad nedir, bulmaca sözlüğü 'arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad', sözlükte arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, sözlük arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, bulmaca çözümü arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad açıklaması, bulmacada arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad, arkeolojide antik kentlerin mezarlarına verilen ad ne demek