Arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel bulmacada nedir?

Arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel“ sorusuna cevap olarak “BORA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, bulmaca soruları arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, sözlükte arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel ne, bulmaca sözlüğü 'arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel', bulmaca arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel tanımı, sözlük arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, bulmacada arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel ne demek, sözlükte arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel, arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel nedir, arkasından yağmur getiren sert ve geçici yel açıklaması