Arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki bulmacada nedir?

Arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki“ sorusuna cevap olarak “KE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki tanımı, bulmacada arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, bulmaca sözlüğü 'arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki', bulmaca soruları arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, bulmaca arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki ne demek, sözlük arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki nedir, arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki açıklaması, sözlükte arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki ne, sözlükte arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki, bulmaca çözümü arapça zarf yapan gibi anlamında benzetme öneki