Antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği bulmacada nedir?

Antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği“ sorusuna cevap olarak “İYODOFORM”, “MUAHEDEPAKT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği tanımı, bulmacada antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, bulmaca soruları antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği ne demek, bulmaca sözlüğü 'antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği', bulmaca antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, bulmaca çözümü antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, sözlükte antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği ne, sözlükte antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, sözlük antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği, antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği açıklaması, antiseptik olarak kullanılan iyot bileşiği nedir