Antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal bulmacada nedir?

Antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal“ sorusuna cevap olarak “ABAKUS”, “SPECUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal açıklaması, bulmacada antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal ne demek, sözlükte antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, sözlük antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, bulmaca çözümü antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, bulmaca antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, bulmaca sözlüğü 'antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal', antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal nedir, antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal tanımı, sözlükte antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal ne, bulmaca soruları antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal, antik su kemerlerinde bulunan ve suyu ileten kanal