Antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı bulmacada nedir?

Antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı“ sorusuna cevap olarak “DOR”, “KARYATİD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, sözlükte antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı ne, antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı tanımı, antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı açıklaması, bulmaca çözümü antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, sözlük antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, bulmaca antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, bulmaca sözlüğü 'antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı', bulmacada antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı ne demek, bulmaca soruları antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı, antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı nedir, sözlükte antik mimaride kullanılan düzenlerden en eski olanı