Antik Yunan Ve Roma'da Kentlerinde Spor Etkinliklerinin Yapıldığı Yer bulmacada nedir?

Antik Yunan Ve Roma'da Kentlerinde Spor Etkinliklerinin Yapıldığı Yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Yunan Ve Roma'da Kentlerinde Spor Etkinliklerinin Yapıldığı Yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Yunan Ve Roma'da Kentlerinde Spor Etkinliklerinin Yapıldığı Yer“ sorusuna cevap olarak “GYMNASION” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer', bulmaca antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer tanımı, bulmaca çözümü antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, sözlükte antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer ne, bulmacada antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer açıklaması, sözlük antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer ne demek, antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer nedir, bulmaca soruları antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer, sözlükte antik yunan ve romada kentlerinde spor etkinliklerinin yapıldığı yer