Antik Yunan Mimarisinde Sütun Başlarını Süslemek Üzere Kullanılan Bir Bitki Figür bulmacada nedir?

Antik Yunan Mimarisinde Sütun Başlarını Süslemek Üzere Kullanılan Bir Bitki Figür“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Yunan Mimarisinde Sütun Başlarını Süslemek Üzere Kullanılan Bir Bitki Figür” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Yunan Mimarisinde Sütun Başlarını Süslemek Üzere Kullanılan Bir Bitki Figür“ sorusuna cevap olarak “ACANTHUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, bulmaca çözümü antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür tanımı, antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür ne demek, antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür nedir, sözlük antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, bulmaca soruları antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, sözlükte antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür ne, bulmaca sözlüğü 'antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür', bulmacada antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, bulmaca antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür, antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür açıklaması, sözlükte antik yunan mimarisinde sütun başlarını süslemek üzere kullanılan bir bitki figür