Antik Roma'da Hatiplerin Konuştuğu Kürsü bulmacada nedir?

Antik Roma'da Hatiplerin Konuştuğu Kürsü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik Roma'da Hatiplerin Konuştuğu Kürsü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik Roma'da Hatiplerin Konuştuğu Kürsü“ sorusuna cevap olarak “ROSTRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, sözlükte antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, bulmacada antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, bulmaca soruları antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü nedir, bulmaca sözlüğü 'antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü', antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü ne demek, antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü tanımı, bulmaca antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, sözlükte antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü ne, antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü, antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü açıklaması, bulmaca çözümü antik romada hatiplerin konuştuğu kürsü