Antik İtalyan Yarımadasında Eski Bir Roma Kenti bulmacada nedir?

Antik İtalyan Yarımadasında Eski Bir Roma Kenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antik İtalyan Yarımadasında Eski Bir Roma Kenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antik İtalyan Yarımadasında Eski Bir Roma Kenti“ sorusuna cevap olarak “HERKULANEUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, sözlükte antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti ne, antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti nedir, antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti açıklaması, antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti tanımı, bulmaca sözlüğü 'antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti', sözlükte antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, bulmaca antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti ne demek, bulmaca çözümü antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, bulmacada antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti, sözlük antik i̇talyan yarımadasında eski bir roma kenti