Antakya-İskenderun Yolu Üzerinde Ünlü Bir Kale bulmacada nedir?

Antakya-İskenderun Yolu Üzerinde Ünlü Bir Kale“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antakya-İskenderun Yolu Üzerinde Ünlü Bir Kale” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antakya-İskenderun Yolu Üzerinde Ünlü Bir Kale“ sorusuna cevap olarak “BAKRAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmacada antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale tanımı, antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale nedir, antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale ne demek, bulmaca antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, bulmaca çözümü antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, sözlükte antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, bulmaca sözlüğü 'antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale', sözlükte antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale ne, bulmaca soruları antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale açıklaması, antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale, sözlük antakya-i̇skenderun yolu üzerinde ünlü bir kale