Antakya'nın Bir İlçesi bulmacada nedir?

Antakya'nın Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 11 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Antakya'nın Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Antakya'nın Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “ALTINÖZÜ”, “BELEN”, “DÖRTYOL”, “ERZİN”, “HASSA”, “İSKENDERUN”, “KIRIKHAN”, “KUMLU”, “REYHANLI”, “SAMANDAĞ”, “YAYLADAĞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı11
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı22

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü antakyanın bir i̇lçesi, antakyanın bir i̇lçesi açıklaması, bulmaca soruları antakyanın bir i̇lçesi, bulmacada antakyanın bir i̇lçesi, antakyanın bir i̇lçesi tanımı, antakyanın bir i̇lçesi nedir, sözlükte antakyanın bir i̇lçesi ne, sözlük antakyanın bir i̇lçesi, antakyanın bir i̇lçesi ne demek, antakyanın bir i̇lçesi, bulmaca antakyanın bir i̇lçesi, bulmaca sözlüğü 'antakyanın bir i̇lçesi', sözlükte antakyanın bir i̇lçesi