Anma Fonksiyonunu Bozan Hastalık bulmacada nedir?

Anma Fonksiyonunu Bozan Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anma Fonksiyonunu Bozan Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anma Fonksiyonunu Bozan Hastalık“ sorusuna cevap olarak “PARAMNEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'anma fonksiyonunu bozan hastalık', sözlük anma fonksiyonunu bozan hastalık, bulmaca anma fonksiyonunu bozan hastalık, bulmacada anma fonksiyonunu bozan hastalık, anma fonksiyonunu bozan hastalık ne demek, sözlükte anma fonksiyonunu bozan hastalık, bulmaca soruları anma fonksiyonunu bozan hastalık, bulmaca çözümü anma fonksiyonunu bozan hastalık, anma fonksiyonunu bozan hastalık nedir, anma fonksiyonunu bozan hastalık, anma fonksiyonunu bozan hastalık açıklaması, sözlükte anma fonksiyonunu bozan hastalık ne, anma fonksiyonunu bozan hastalık tanımı