Ankara'nın Beypazarı İlçesine Özgü Bir Tür Çiğ Börek bulmacada nedir?

Ankara'nın Beypazarı İlçesine Özgü Bir Tür Çiğ Börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ankara'nın Beypazarı İlçesine Özgü Bir Tür Çiğ Börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ankara'nın Beypazarı İlçesine Özgü Bir Tür Çiğ Börek“ sorusuna cevap olarak “YARIMCA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, bulmaca ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, sözlük ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, sözlükte ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, bulmaca sözlüğü 'ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek', sözlükte ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek ne, bulmaca çözümü ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek ne demek, ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek nedir, ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek tanımı, bulmaca soruları ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek, ankaranın beypazarı i̇lçesine özgü bir tür çiğ börek açıklaması