Anglosakson Ülkelerinde Noel Baba'ya Verilen Ad bulmacada nedir?

Anglosakson Ülkelerinde Noel Baba'ya Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anglosakson Ülkelerinde Noel Baba'ya Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anglosakson Ülkelerinde Noel Baba'ya Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “SANTA CLAUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad', bulmaca çözümü anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, sözlükte anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad ne, anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad nedir, sözlük anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad açıklaması, anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad tanımı, bulmaca anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, sözlükte anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, bulmaca soruları anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad, anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad ne demek, bulmacada anglosakson ülkelerinde noel babaya verilen ad