Anayurdu Anadolu Olan Çok Yıllık Otsu Bitki bulmacada nedir?

Anayurdu Anadolu Olan Çok Yıllık Otsu Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anayurdu Anadolu Olan Çok Yıllık Otsu Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anayurdu Anadolu Olan Çok Yıllık Otsu Bitki“ sorusuna cevap olarak “DULAVRATOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, sözlükte anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki', anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki ne demek, anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki nedir, sözlük anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, bulmacada anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, sözlükte anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki ne, anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki açıklaması, bulmaca çözümü anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki, bulmaca anayurdu anadolu olan çok yıllık otsu bitki