Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü bulmacada nedir?

Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü“ sorusuna cevap olarak “AGAVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü nedir, bulmaca çözümü anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, sözlükte anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü açıklaması, sözlükte anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü ne, bulmaca sözlüğü 'anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü', bulmaca anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü tanımı, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü ne demek, sözlük anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, bulmacada anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü