Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü bulmacada nedir?

Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anavatanı Orta Amerika Olan Bir Kaktüs Türü“ sorusuna cevap olarak “AGAVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, bulmacada anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, bulmaca anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü ne demek, bulmaca çözümü anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü nedir, sözlük anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü tanımı, bulmaca sözlüğü 'anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü', anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü açıklaması, sözlükte anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü ne, sözlükte anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü, bulmaca soruları anavatanı orta amerika olan bir kaktüs türü