Anadolu'nun Phrygia Bölgesinde Yerleşme bulmacada nedir?

Anadolu'nun Phrygia Bölgesinde Yerleşme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anadolu'nun Phrygia Bölgesinde Yerleşme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anadolu'nun Phrygia Bölgesinde Yerleşme“ sorusuna cevap olarak “AZARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, sözlükte anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme nedir, bulmaca soruları anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme tanımı, anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme ne demek, anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme açıklaması, bulmaca anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, sözlükte anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme ne, bulmacada anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme, bulmaca sözlüğü 'anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme', sözlük anadolunun phrygia bölgesinde yerleşme