Anadolu’ya özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Anadolu’ya özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Anadolu’ya özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Anadolu’ya özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “TAMZARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

anadolu’ya özgü bir halk oyunu ne demek, bulmaca sözlüğü 'anadolu’ya özgü bir halk oyunu', bulmacada anadolu’ya özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü anadolu’ya özgü bir halk oyunu, anadolu’ya özgü bir halk oyunu tanımı, bulmaca anadolu’ya özgü bir halk oyunu, anadolu’ya özgü bir halk oyunu açıklaması, sözlükte anadolu’ya özgü bir halk oyunu, sözlük anadolu’ya özgü bir halk oyunu, sözlükte anadolu’ya özgü bir halk oyunu ne, anadolu’ya özgü bir halk oyunu nedir, bulmaca soruları anadolu’ya özgü bir halk oyunu, anadolu’ya özgü bir halk oyunu