Ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk bulmacada nedir?

Ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk“ sorusuna cevap olarak “BASTON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, bulmaca sözlüğü 'ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk', sözlükte ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk nedir, bulmaca çözümü ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk tanımı, sözlükte ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk ne, bulmacada ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk ne demek, ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk açıklaması, sözlük ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk, bulmaca soruları ana civadranın üzerinde ileriye doğru uzatılmış çubuk