Amerikan Medeni Özgürlükler Birliği bulmacada nedir?

Amerikan Medeni Özgürlükler Birliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Amerikan Medeni Özgürlükler Birliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Amerikan Medeni Özgürlükler Birliği“ sorusuna cevap olarak “ACLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

amerikan medeni özgürlükler birliği tanımı, amerikan medeni özgürlükler birliği nedir, sözlükte amerikan medeni özgürlükler birliği ne, amerikan medeni özgürlükler birliği açıklaması, bulmaca sözlüğü 'amerikan medeni özgürlükler birliği', bulmaca amerikan medeni özgürlükler birliği, sözlük amerikan medeni özgürlükler birliği, amerikan medeni özgürlükler birliği ne demek, sözlükte amerikan medeni özgürlükler birliği, amerikan medeni özgürlükler birliği, bulmaca soruları amerikan medeni özgürlükler birliği, bulmaca çözümü amerikan medeni özgürlükler birliği, bulmacada amerikan medeni özgürlükler birliği