Amerika'da Yetişen Domuz Irkı bulmacada nedir?

Amerika'da Yetişen Domuz Irkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Amerika'da Yetişen Domuz Irkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Amerika'da Yetişen Domuz Irkı“ sorusuna cevap olarak “HEREFORD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmacada amerikada yetişen domuz irkı, sözlükte amerikada yetişen domuz irkı ne, bulmaca amerikada yetişen domuz irkı, sözlükte amerikada yetişen domuz irkı, amerikada yetişen domuz irkı açıklaması, bulmaca çözümü amerikada yetişen domuz irkı, sözlük amerikada yetişen domuz irkı, amerikada yetişen domuz irkı nedir, amerikada yetişen domuz irkı tanımı, bulmaca sözlüğü 'amerikada yetişen domuz irkı', bulmaca soruları amerikada yetişen domuz irkı, amerikada yetişen domuz irkı ne demek, amerikada yetişen domuz irkı