Ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca bulmacada nedir?

Ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca“ sorusuna cevap olarak “MANİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca sözlüğü 'ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca', sözlük ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, sözlükte ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca ne, ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca ne demek, bulmacada ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca soruları ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca nedir, ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca çözümü ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca açıklaması, ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca tanımı