Ambardan güverteye açılan baca bulmacada nedir?

Ambardan güverteye açılan baca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ambardan güverteye açılan baca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ambardan güverteye açılan baca“ sorusuna cevap olarak “MANİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ambardan güverteye açılan baca, bulmaca soruları ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca tanımı, bulmaca ambardan güverteye açılan baca, bulmaca sözlüğü 'ambardan güverteye açılan baca', ambardan güverteye açılan baca açıklaması, sözlük ambardan güverteye açılan baca, bulmaca çözümü ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca ne demek, sözlükte ambardan güverteye açılan baca ne, ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca nedir, bulmacada ambardan güverteye açılan baca