Ambardan güverteye açılan baca bulmacada nedir?

Ambardan güverteye açılan baca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ambardan güverteye açılan baca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ambardan güverteye açılan baca“ sorusuna cevap olarak “MANİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük ambardan güverteye açılan baca, sözlükte ambardan güverteye açılan baca ne, bulmaca sözlüğü 'ambardan güverteye açılan baca', bulmaca ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca nedir, bulmaca çözümü ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca tanımı, bulmaca soruları ambardan güverteye açılan baca, bulmacada ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca ne demek, ambardan güverteye açılan baca, sözlükte ambardan güverteye açılan baca, ambardan güverteye açılan baca açıklaması