Ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film bulmacada nedir?

Ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film“ sorusuna cevap olarak “POLİETİLEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, sözlük ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film açıklaması, bulmacada ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, bulmaca sözlüğü 'ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film', bulmaca ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film ne demek, ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film tanımı, bulmaca çözümü ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, bulmaca soruları ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film, ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film nedir, sözlükte ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film ne, sözlükte ambalaj ve baskı sektöründe kullanılan ucuz ve transparan film