Alkollü içkilere konan vergi bulmacada nedir?

Alkollü içkilere konan vergi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alkollü içkilere konan vergi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alkollü içkilere konan vergi“ sorusuna cevap olarak “ZECRİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

alkollü içkilere konan vergi tanımı, alkollü içkilere konan vergi ne demek, bulmaca soruları alkollü içkilere konan vergi, alkollü içkilere konan vergi, bulmaca sözlüğü 'alkollü içkilere konan vergi', bulmaca alkollü içkilere konan vergi, bulmaca çözümü alkollü içkilere konan vergi, bulmacada alkollü içkilere konan vergi, sözlük alkollü içkilere konan vergi, alkollü içkilere konan vergi nedir, sözlükte alkollü içkilere konan vergi, alkollü içkilere konan vergi açıklaması, sözlükte alkollü içkilere konan vergi ne