Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi bulmacada nedir?

Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi“ sorusuna cevap olarak “AMATEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmacada alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, bulmaca çözümü alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi tanımı, alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi açıklaması, alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, bulmaca soruları alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi ne demek, alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi nedir, sözlükte alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, sözlük alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, sözlükte alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi ne, bulmaca alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi, bulmaca sözlüğü 'alkol ve uyuşturucu madde bağımlıları tedavi ve araştırma merkezi'