Alkali özelliği üstün olan bitki bulmacada nedir?

Alkali özelliği üstün olan bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alkali özelliği üstün olan bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alkali özelliği üstün olan bitki“ sorusuna cevap olarak “BAZOFİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

alkali özelliği üstün olan bitki nedir, alkali özelliği üstün olan bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'alkali özelliği üstün olan bitki', sözlükte alkali özelliği üstün olan bitki ne, alkali özelliği üstün olan bitki, bulmaca soruları alkali özelliği üstün olan bitki, bulmaca çözümü alkali özelliği üstün olan bitki, bulmacada alkali özelliği üstün olan bitki, bulmaca alkali özelliği üstün olan bitki, alkali özelliği üstün olan bitki ne demek, alkali özelliği üstün olan bitki tanımı, sözlükte alkali özelliği üstün olan bitki, sözlük alkali özelliği üstün olan bitki