Alevi-Bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair bulmacada nedir?

Alevi-Bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alevi-Bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alevi-Bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair“ sorusuna cevap olarak “KAYGUSUZ ABDAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, sözlükte alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair ne, alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair tanımı, bulmaca çözümü alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, bulmaca sözlüğü 'alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair', alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, sözlük alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair ne demek, bulmaca soruları alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair açıklaması, sözlükte alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair, alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair nedir, bulmaca alevi-bektaşi edebiyatının kurucusu sayılan ünlü şair