Alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek bulmacada nedir?

Alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek“ sorusuna cevap olarak “ÜTÜLEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek', alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek tanımı, sözlükte alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, bulmaca alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek açıklaması, bulmaca çözümü alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, bulmacada alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, bulmaca soruları alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, sözlük alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek ne demek, alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek, sözlükte alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek ne, alevde tüylerini ya da kabuğunu yakıp gidermek nedir