Alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü bulmacada nedir?

Alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü“ sorusuna cevap olarak “HEZLİYAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü tanımı, sözlükte alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, sözlükte alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü ne, alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü nedir, bulmaca sözlüğü 'alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü', sözlük alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, bulmaca soruları alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, bulmaca çözümü alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, bulmaca alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü ne demek, bulmacada alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü, alaylı bir dille kaleme alınmış nazım türü açıklaması