Akut yada kronik safra kesesi iltihabı bulmacada nedir?

Akut yada kronik safra kesesi iltihabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akut yada kronik safra kesesi iltihabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akut yada kronik safra kesesi iltihabı“ sorusuna cevap olarak “KOLESİSTİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü akut yada kronik safra kesesi iltihabı, akut yada kronik safra kesesi iltihabı, akut yada kronik safra kesesi iltihabı nedir, bulmacada akut yada kronik safra kesesi iltihabı, bulmaca akut yada kronik safra kesesi iltihabı, akut yada kronik safra kesesi iltihabı ne demek, sözlükte akut yada kronik safra kesesi iltihabı, bulmaca soruları akut yada kronik safra kesesi iltihabı, sözlük akut yada kronik safra kesesi iltihabı, sözlükte akut yada kronik safra kesesi iltihabı ne, bulmaca sözlüğü 'akut yada kronik safra kesesi iltihabı', akut yada kronik safra kesesi iltihabı açıklaması, akut yada kronik safra kesesi iltihabı tanımı