Aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 bulmacada nedir?

Aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219“ sorusuna cevap olarak “AKTİNON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 nedir, bulmaca aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, bulmaca sözlüğü 'aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219', aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 açıklaması, bulmaca soruları aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, bulmacada aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, sözlükte aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 ne, sözlükte aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, sözlük aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 ne demek, bulmaca çözümü aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219, aktinyumun kendiliğinden parçalanmasıyla elde edilen ve kütle numarası 219 tanımı