Akdeniz'in Dördüncü Büyük Adası bulmacada nedir?

Akdeniz'in Dördüncü Büyük Adası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz'in Dördüncü Büyük Adası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz'in Dördüncü Büyük Adası“ sorusuna cevap olarak “KORSİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü akdenizin dördüncü büyük adası, bulmacada akdenizin dördüncü büyük adası, sözlükte akdenizin dördüncü büyük adası, sözlükte akdenizin dördüncü büyük adası ne, akdenizin dördüncü büyük adası açıklaması, bulmaca soruları akdenizin dördüncü büyük adası, sözlük akdenizin dördüncü büyük adası, akdenizin dördüncü büyük adası nedir, bulmaca akdenizin dördüncü büyük adası, bulmaca sözlüğü 'akdenizin dördüncü büyük adası', akdenizin dördüncü büyük adası, akdenizin dördüncü büyük adası tanımı, akdenizin dördüncü büyük adası ne demek