Akdeniz’in dördüncü büyük adası bulmacada nedir?

Akdeniz’in dördüncü büyük adası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz’in dördüncü büyük adası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz’in dördüncü büyük adası“ sorusuna cevap olarak “KORSİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

akdeniz’in dördüncü büyük adası açıklaması, sözlükte akdeniz’in dördüncü büyük adası, bulmaca soruları akdeniz’in dördüncü büyük adası, bulmaca sözlüğü 'akdeniz’in dördüncü büyük adası', bulmaca çözümü akdeniz’in dördüncü büyük adası, akdeniz’in dördüncü büyük adası nedir, akdeniz’in dördüncü büyük adası ne demek, bulmaca akdeniz’in dördüncü büyük adası, akdeniz’in dördüncü büyük adası, sözlükte akdeniz’in dördüncü büyük adası ne, bulmacada akdeniz’in dördüncü büyük adası, akdeniz’in dördüncü büyük adası tanımı, sözlük akdeniz’in dördüncü büyük adası