Akdeniz’de Fransa’ya bağlı bir ada bulmacada nedir?

Akdeniz’de Fransa’ya bağlı bir ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz’de Fransa’ya bağlı bir ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz’de Fransa’ya bağlı bir ada“ sorusuna cevap olarak “KORSİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, sözlük akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, bulmaca akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada açıklaması, akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada ne demek, bulmacada akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada nedir, akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada tanımı, sözlükte akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada ne, akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, bulmaca sözlüğü 'akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada', bulmaca soruları akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada, bulmaca çözümü akdeniz’de fransa’ya bağlı bir ada