Akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki bulmacada nedir?

Akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HAVACIVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki açıklaması, akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, sözlükte akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, bulmaca sözlüğü 'akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki', akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki nedir, sözlükte akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki ne, bulmaca soruları akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki ne demek, bulmacada akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, bulmaca çözümü akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, bulmaca akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki, akdeniz yöresinde yetişen ve köklerinden kırmızı boya elde edilen bir bitki tanımı