Akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki bulmacada nedir?

Akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KENGER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki ne, bulmacada akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, bulmaca sözlüğü 'akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki', akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki nedir, bulmaca akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, bulmaca soruları akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, bulmaca çözümü akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki açıklaması, sözlük akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki ne demek, sözlükte akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki, akdeniz bölgesinde yetişen dikenli bir bitki tanımı