Akdeniz Yöresinde Yetişen Patatese Benzer Yumruları Yiyecek Olarak Kullanılan Bir Bitki bulmacada nedir?

Akdeniz Yöresinde Yetişen Patatese Benzer Yumruları Yiyecek Olarak Kullanılan Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akdeniz Yöresinde Yetişen Patatese Benzer Yumruları Yiyecek Olarak Kullanılan Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akdeniz Yöresinde Yetişen Patatese Benzer Yumruları Yiyecek Olarak Kullanılan Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “KOLAKAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

sözlükte akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki ne, akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki nedir, akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, sözlükte akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, bulmaca soruları akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, sözlük akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, bulmacada akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki ne demek, akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki', bulmaca çözümü akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, bulmaca akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki, akdeniz yöresinde yetişen patatese benzer yumruları yiyecek olarak kullanılan bir bitki tanımı