Akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar bulmacada nedir?

Akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar“ sorusuna cevap olarak “RİEFTİZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar tanımı, akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar nedir, bulmacada akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, bulmaca soruları akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, bulmaca çözümü akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, sözlük akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, bulmaca sözlüğü 'akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar', akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar ne demek, sözlükte akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar, sözlükte akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar ne, akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar açıklaması, bulmaca akciğerleri ve göğüs kafesinin iç yüzeyini örten zar