Akciğerleri saran iki katlı zar bulmacada nedir?

Akciğerleri saran iki katlı zar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akciğerleri saran iki katlı zar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akciğerleri saran iki katlı zar“ sorusuna cevap olarak “PLEVRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

akciğerleri saran iki katlı zar tanımı, sözlükte akciğerleri saran iki katlı zar, bulmaca akciğerleri saran iki katlı zar, sözlük akciğerleri saran iki katlı zar, sözlükte akciğerleri saran iki katlı zar ne, akciğerleri saran iki katlı zar açıklaması, bulmaca çözümü akciğerleri saran iki katlı zar, bulmaca sözlüğü 'akciğerleri saran iki katlı zar', akciğerleri saran iki katlı zar ne demek, bulmaca soruları akciğerleri saran iki katlı zar, bulmacada akciğerleri saran iki katlı zar, akciğerleri saran iki katlı zar nedir, akciğerleri saran iki katlı zar