Akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses bulmacada nedir?

Akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses“ sorusuna cevap olarak “PLEVRA”, “RAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, bulmaca sözlüğü 'akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses', bulmacada akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, sözlük akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses tanımı, sözlükte akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses ne, akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, sözlükte akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses nedir, akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses ne demek, bulmaca çözümü akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, bulmaca akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses, akciğerleri dinlerken hekimin duyduğu patolojik ses açıklaması