Akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik bulmacada nedir?

Akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik“ sorusuna cevap olarak “ALVEOL”, “RAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik nedir, bulmaca çözümü akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, bulmaca sözlüğü 'akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik', sözlükte akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik ne, akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik ne demek, akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, bulmaca akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, sözlük akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, sözlükte akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik açıklaması, akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik tanımı, bulmaca soruları akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik, bulmacada akciğerlerde genişlemiş küçük kesecik