Akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı bulmacada nedir?

Akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı“ sorusuna cevap olarak “AYNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı tanımı, bulmaca çözümü akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı ne demek, sözlükte akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, bulmaca soruları akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, sözlükte akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı ne, bulmaca sözlüğü 'akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı', akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı açıklaması, akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı nedir, bulmacada akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı, sözlük akıntı ve anaforun birleştiği yerde oluşan su burgacı