Akıl hastalıklarının genel adı bulmacada nedir?

Akıl hastalıklarının genel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Akıl hastalıklarının genel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Akıl hastalıklarının genel adı“ sorusuna cevap olarak “GÜLLABİ”, “PSİKOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

akıl hastalıklarının genel adı açıklaması, bulmacada akıl hastalıklarının genel adı, sözlükte akıl hastalıklarının genel adı ne, bulmaca soruları akıl hastalıklarının genel adı, akıl hastalıklarının genel adı nedir, akıl hastalıklarının genel adı tanımı, akıl hastalıklarının genel adı, bulmaca sözlüğü 'akıl hastalıklarının genel adı', bulmaca çözümü akıl hastalıklarının genel adı, sözlükte akıl hastalıklarının genel adı, sözlük akıl hastalıklarının genel adı, bulmaca akıl hastalıklarının genel adı, akıl hastalıklarının genel adı ne demek