Ak Parmak' Da Denilen Ve Şarap Yapımında Kullanılan Bir Üzüm Cinsi bulmacada nedir?

Ak Parmak' Da Denilen Ve Şarap Yapımında Kullanılan Bir Üzüm Cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ak Parmak' Da Denilen Ve Şarap Yapımında Kullanılan Bir Üzüm Cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ak Parmak' Da Denilen Ve Şarap Yapımında Kullanılan Bir Üzüm Cinsi“ sorusuna cevap olarak “DÖKÜLGEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi ne, bulmaca soruları ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, sözlük ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi ne demek, sözlükte ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi', ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi tanımı, ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi nedir, ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi açıklaması, bulmacada ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, bulmaca ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü ak parmak da denilen ve şarap yapımında kullanılan bir üzüm cinsi