Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç bulmacada nedir?

Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç“ sorusuna cevap olarak “ABADANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, bulmaca soruları ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, sözlükte ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, bulmaca sözlüğü 'ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç', ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç açıklaması, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç ne demek, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç tanımı, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, sözlükte ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç ne, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç nedir, sözlük ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, bulmaca ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç, bulmacada ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç